Epoksiidvaik

Epoksiidvaiguga vanale riidekapile uus elu

Epoksiidvaiguga vanale riidekapile uus elu

Mõtlesime taas elu sisse puhuda ripakile jäänud vanale veneaegsele riidekapile. Peaasjalikult oli plaan aegunud tumeroheline karestada ja värvida valgeks ning uksed katta epoksiidvaiguga. Et mitte suurel pinnal kiirelt ebaõnnestuda, mõtlesime esmalt katsetada Dipon Honeyresini vaigu kunstilise eesmärgiga omadusi riiuliplaatidel. Nagu välja tuleb, on sellega lust “maalida”. Paks vaik ei liiguta mustreid laiali, samas on tööaeg piisavalt pikk, et oma mõtted jõuda ellu viia.

Kasutasime:

2 kommentaari - “Epoksiidvaiguga vanale riidekapile uus elu

 1. Liivi Leppik ütleb:

  Tere lp. Indrek,
  mind hakkas huvitama see teema, kuna sooviks ühte ümmargust/ mõned kriimud peal/ valget aialauda katta põneva epovaigu mustriga, mida alles mõtlen, kuid loodan väga ehk edaspidi õnnestub see idee ellu viia.. Olen akrüülvärve varasemalt proovida saanud ja mõningane kogemus voolavate värvidega on, kuid kogun veel julgust, et oma laua kallale asuda. Oleks põnev vaadata, kuidas valmib üks epotöö ja palun, ehk teate, kas keegi epovaigu teemalist kursust teeb näiteks Tallinnas?
  Tänud jagamast kogemusi ja juhendamast, Teil on väga asjalik ja huvitav blogi lugeda! See annab lootust…

  Parimate tervitustega! Ilusat sügist, Liivi Leppik

  Tekstiilidisainer Viimsist, 5149539

  1. Indrek ütleb:

   Tere.
   Kahjuks ei oska ise konkreetselt öelda, kes võiks Tallinna piirkonnas koolitusi teha, kuid Epoksiidvaigu Facebooki grupis küsitakse seda päris tihti.
   Kui peaks juhuslikult olema Facebooki konto, siis tasub seal pilku peal hoida.
   Jõudu-jaksu katsetamistel!
   Indrek

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.