Epoksiidvaik

Imeline Mica!

Imeline Mica!

Vilgupulber on lihtsalt kasutatav ja universaalne pigment. See on suurepärane vahend sära ja värvi andmiseks erinevates käsitööprojektides.

  • Mica pigmentpulber avab uksed piiramatusse kunsti ja käsitöömaailma. See suurepärane värv leiab kasutust epoksiidvaigus, maalimises, küünemaalingutes jne.
  • Kergelt säravad ja valgustpeegeldavad värvid loovad kauneid pindu.
  • Käsitööringkondades kasutatakse seda pulbrit metallitöös, kujutavas kunstis, keraamikas, paberikunstis, tempel tehnikas ja paljude muude kodukaunistamisprojektide täiustamiseks. Seda pulbrit saab lisada värvile, liimile ja lakkidele.

Mõned näited, kuidas mica pigmenti kasutada:

Epoksiidvaigu värvimiseks

Värv moodustab vaigusisse erinevaid mustreid, tulemus jääb omanäoline, sädelev ja pilkupüüdev. Sega mica pulber kokkusegatud epoksiidvaigu sisse. Pulbrit lisa niipalju, millist efekti soovid saada. Soovikorral võib tõmmata näiteks jäätisepulgaga valatud vaigu sisse mustreid.

Kummitemplitega värvimine

Kasutades lõppviimistluseks kummitempel tehnikat, saate lisada mica värviga oma tööle wau-efekti. Kummitempli ja pulbri abil saad teha ilusaid isetehtud kaarte. Suruge kummist tempel kindlalt oma tindipadja sisse. Tembistage kaardi esiküljele tempel ja katke kujundus enne tindi kuivamist selle pulbriga. Raputage liigne puuder õrnalt kujunduselt maha. Valage järelejäänud pulber tagasi purki. See läikiv värvidetail viib teie isetehtud kaardid järgmisele tasemele.

Keraamika

Seda pulbrit saab pintsli või käsnaga kanda toorsavile, et anda sellele metalliline välimus. Samuti võite selle pulbri segada oma savi sisse, et anda sellele läiget. Lisage see pulber lakile või vedelale savile, et muuta kõvenenud savi vapustavaks glasuuriks.

Maalimine

Vilgupulbrit saab kasutada kaunite kujunduste maalimiseks scrapbooking-kaartidele, dekoratiivkarpidele ja paljudele muudele käsitööprojektidele. Pulbri saad muuta värviks, kui segad väikese koguse pulbrit veega. Jätkake vee ja pulbri segamist, kuni see muutub õhukeseks pastaks. Kastke pintsel pastasse ja alustage oma projekti värvimist. Samuti võid segada veidi pulbrit juba olemasolevatesse õli- ja akrüülvärvidesse.Vee ja pulbriga segatud värv tuleks katta hiljem kinnitava vahendiga (lakk, liim).

Sprei tehnika

Lisage paberprojektidele, lilledele, kangastele ja õnnitluskaartidele kerge särakiht, pihustades neid esemeid omatehtud säraspreiga. Alustage selle pihusti valmistamist, täites pudeli poolenisti veega. Lisage veele mica värvi ja liimi. Raputage pudelit. Teie särasprei on valmis kasutamiseks kõigis teie vapustavates käsitööprojektides.

Decoupage

Vilgukivipulbrit võib segada mis tahes vedela liimiga, mida kasutatakse dekupaažiks. Alustuseks valage kaussi veidi liimi. Segage oma liimile aeglaselt veidi pulbrit, kuni olete saavutanud soovitud sära. Seda pulbrit saate lisada ka läbipaistvale glasuurile, mida kasutatakse dekupaažiprojektide tihendamiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga